top of page

Tehisintellekt

Tehisintellekt on süsteem, mis põhineb autonoomsel, õppimisvõimelisel tarkvaralisel algoritmil. Loe rohkem Eesti avalikus sektoris rakendatud tehisintellekti projektidest, krattide eetilisuse tagamisest ning keeletehnoloogiast. Siia on koondatud krattide valdkonda koolitused ja juhendmaterjalid. 

Mis on tehisintellekt ehk kratt?

Uuri, mis on tehisintellekt ning miks teda Eesti avalikus sektoriks enamasti kratiks kutsutakse, kuidas Eestis Sinu õigusi tagame, et loodud lahendused oleks eetilised ning kuhu on krattide valdkond arenemas.

Kuidas Eestis tehisintellekti rakendatakse?

Uuri täpsemalt, milliseid projekte on Eestis läbi viidud, kuidas erinevaid lahendusi taaskasutada ning millist tuge omalt poolt asutustele pakume.

Mis on keeletehnoloogia?

Loe täpsemalt, kuidas aitab keeletehnoloogia meie kõigi igapäevaelu paremaks teha ja tagada õiglasema ühiskonna. Saa teada, kes Eestis keeletehnoloogia arenguga tegelevad ning mida lähiaastatel oodata on.

Koolitused

Avasta andmete ja krattide maailma läbi koolituste. Igal aastal tellime kümmekond koolitust ning´avaldame jooksvalt siin keskkonnas nende salvestused koos materjalidega.

bottom of page