top of page

Pakutavad teenused ja abi

Kontaktid

Riigi andmete juht 

Ott Velsberg (ott.velsberg@mkm.ee)

Valdkonna strateegilise juhtimise ja elluviimise planeerimine, valdkonna koordineerimine, üldised valdkonnaga seotud teemad, privaatsust säilitav töötlus, andmete väärindamine, tehisintellekt avalikus sektoris, kratitoe portfell, krattide kasutuslood

Krati teenuste tootejuht

Veiko Aunapuu (veiko.aunapuu@mkm.ee)

Kratijupid, keeletehnoloogia (klassifitseerija ja anonümiseerija)

Bürokrati tooteomanik

Rasmus Eimla (rasmus.eimla@ria.ee)

Juturobot Bürokratt, Bürokrati kaudu pakutavad teenused

Andmete taaskasutuse programmijuht

Regiina Sepp (regiina.sepp@mkm.ee)

Nõusolekuteenus, andmejälgija

Andmete nõunik

Sofia Paes (sofia.paes@mkm.ee)

Koolitused, koostöövõrgustik, avaandmed, üritused

Andmehalduse programmijuht

Kuldar Aas (kuldar.aas@mkm.ee)

Andmehaldus

bottom of page